Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    No i ja tez Wam dziekuje..NIEKTORYM:P

No i ja tez Wam dziekuje..NIEKTORYM:P

Kolumbia
Kolumbia, Bogotá
Przejechano 20743 km

(K) To co Piotrek napisal wyzej, przypomina mi troche wymienianki w kosciele..no ale on zawsze byl oryginalny: nawet z bloga potrafil zrobic katechizm:) coz, niech mu bedzie..zeby nie byc gorszym, to ja tez dopisze kilka nazwisk do tej listy Wildsteina..:)

Mamus, Tatko: dziekuje ze mnie splodziliscie, bo gdyby nie Wy to nie byloby mnie na tym swiecie, no i kto by za mnie pojechal do AP?:p no i za wsparcie dziekuje tez:)wroce to przekopie Wam za to ogrodek...hehe
Marcinku: dziekuje, ze zarzadzales moimi pieniazkami, mam nadzieje, ze za duzo nie nakradles!!z reszta..rachunki sa, bedziemy patrzec, a jak sie nie bedzie zgadzac, to prezentu nie bedzie..:D
Kamila i dzieci: no i wam tez dziekuje, za to ze bacznie obserwowalyscie moje poczynania..nagroda sie znajdzie:)
Ciocia: dzieki za wsparcie duchowe i nie tylko:)
Arek: oj ciezki ten hamak jest, ale pomogles mi to i ja sie dla Ciebie poswiece..za to mi nagrasz nowe apteki na BF:)
Wojtus: dziekuje za wsparcie:)
Gosiaczku: Tobie dziekuje za wiele cennych informacji, dzieki czemu nie wypadlem z obiegu..:p
Mysza: tak dlugo czekasz, ze tez Ci sie nie znudzilo…:p dziekuje:*

Wszyscy Ci, ktorych nie wymienilem, a uwazaja ze pownni sie znalezc na tej liscie, proszeni sa o dopisywanie sie w komentarzach..:p

Tyle.
Koniec i bomba, a kto czytal ten traba.

ciociaAla
ciociaAla - 2009-07-02 00:10
Karol...to co ja....to jest "pikuś"...
To co Ty zrobiłeś...to jest coś....
Ale...to co przeżyłeś...to Twoje i tego Ci nikt niezabierze!!!!!!

Ja:)
Ja:) - 2009-07-02 07:55
wlasnie, to jest to..to co sie przezylo, widzialo..tego nikt nie jest w stanie nikomu odebrac..
Powodzenia, szczesliwego powrotu..

staszek
staszek - 2009-07-02 10:33
Nie musisz dziękować..:) to była,sama przyjemność... :D:D:D

_Irmina
_Irmina - 2009-07-03 22:18
i ja na sam koniec: dosyc pozno zalapalam, ze prowadzicie tego bloga ale jak sie dowiedzialam to nadrobilam:) jak napisala Twoja ciocia - co widziales to Twoje! niech Wam tak samo dobrze pojdzie lot powrotny jak cala Wasza przygoda w AP:) szczesliwej podrozy!!

dorotaczek
dorotaczek - 2009-07-03 22:59
Czekamy...dobrze, ze jestescie już w Europie:) Cieszę się Karolku, że spełniłeś swoje marzenie...zawsze bedziesz mógł spojrzeć wstecz..z duma i wiarą w samego siebie...ja też, jestem dumna z Ciebie..:) :**

pomarancz4
Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010