Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    WRACAM - ssssszykujcie sie!!

WRACAM - ssssszykujcie sie!!

Kolumbia
Kolumbia, Bogotá
Przejechano 20743 km

(K) wracam!dzis wylatujemy, takze za kilka dni bede.. a wiec wszyscy Ci, ktorzy mi wisza kase, niech szykuja portfele..wszyscy Ci, ktorym ja wisze kase - wypijemy bedzie dobrze:):D!

oprocz tego:
- MAMUS: szykuj kotlety mielone, surowke i ziemniaki..bom sie stesknil za takim jedzonkiem, a tu takich frykasow nie maja..
- TATKO: szykuj grilla i kielbase, no i wedki posprawdzaj czy haczyki niepordzewialy!
- CIOCIA: szykuj jakis dobry placek:) w ktoras niedziele wpadne na herbatke..
- SIORA: Ty placek naszykujesz jak wrocisz:)
- WIKI: szykuj klatke, jak mnie nie zatrzymaja to Ci ta malpke w pudelku przywioze..:p
- ROKSI: szykuj chlewik, bo Wiktorii swintucha wioze:D
- EKIPA Z KILINSKIEGO: szykujcie dwie skrzynki Piascika, bo jedna moze byc malo, do tego pizze z Biedronki i odpalajcie PES-a!!
- CCIG: szykujcie dobre stanowisko dla starego pracownika, conajmniej tak dobrze platne jak na Blaufarmie:) Gosiaczku - zajmij sie tym:D
- EKIPA GEOGRAFICZNA: szykujcie pieniadze - kupilem kolczyki!:D tanio sprzedam:P
- MYSZA: Szykuj SIE!:p

jaaaaaadddddeeeeee!!!!!!:D

mys2a
mys2a - 2009-07-01 18:12
to ty chcesz na nas ubic interes? losiowata swinia:p

Ja:)
Ja:) - 2009-07-01 20:07
kurcze...i konczy sie ..a szkoda, mam nadzieje, ze znowu kiedys ruszycie na podboj swiata;)

ciociaAla
ciociaAla - 2009-07-01 22:01
Upiekę...i to pychotkę...
Szczęsliwego powrotu...czekamy:)

dorotaczek
dorotaczek - 2009-07-01 23:14
Będzie,będzie wszystko, na co Ci tylko przyjdzie ochota...:) Wracajcie szczęśliwie!! Niech Bóg ma Was w opiece, jak do tej pory..:):*

staszek
staszek - 2009-07-01 23:31
wracaj do domku :)wystarczy tej włóczęgi......czekamy :)

pomarancz4
Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010