Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    Ipiales, czyli juz w Kolumbii

Ipiales, czyli juz w Kolumbii

Kolumbia
Kolumbia, Ipiales
Przejechano 20167 km

(K) pedzimy jak blyskawica w efekcie czego jestesmy juz w Kolubmii..:) granica ekwadorsko-kolumbijska to lajcik w porownaniu do tego co sie dzieje na przejsciu Peru-Ekwador, ale o tym bedzie pozniej..przybilismy ostatnie pieczatki wjazdowe i wyjazdowe, w miedzyczasie poznalismy sie z pewnym Szwajcarem, ktory jedzie do Cali i Izraelczykiem, ktory jedzie do Pasto. Na granicy wymienilismy dolary na peso, kurs nieciekawy: 1$-2100 peso, ostatnio bylo 2300, czyli dla tych co nie pokumali, za ta sama ilosc dolarow mamy mniej peso!ku....akurat teraz gdy kazde peso sie liczy..:/dojechalismy do Ipiales i co sie okazalo?ze bilet bezposrednio do Bogoty kosztuje 95000 pesos, czli jakies 47 $!jednak Kolumbia pod tym wzgledem jest cholerenie droga..w Peru najwiecej zaplacilismy zaplacilismy, anwet nie wiem, ale nie wiecej niz 100 soli, czyli 30$ i to najlepszym autobusem jaki byl!w Boliwii to juz w ogole taniocha, bo najdrozej to moze z 15$..a tu?!tyle siana..:(a ze siana zwyczajnie nie mamy to trza bylo zaczac kombinowac..popytalismy po okienkach i okazalo sie, ze jechanie na raty wychodzi taniej niz bezposrednio do Bogoty..czyli najpierw jedziemy do Cali, ze Szwajcarem na 15$, a potem z Cali do Bogoty - ponoc za 20$..oszczedzimy w ten sposob 12$/os:) Adriana nas przyjmie, z reszta nei ma wyjscia, na hostel nas nie stac..:D tyle z Ipiales, o 19.30 wyjezdzamy, rano o 7 bedziemy na miejscu..do uslyszenia!

Ja:)
Ja:) - 2009-06-29 12:38
Se vende- do sprzedania? Pozdrowka i 3majcie sie :)

Swierszcz
Swierszcz - 2009-06-30 07:15
Kupcie mi tego kota - To ciekawa odmiana, ponoc smaczna ;-)

Co do "składanek", to radzę dokładnie sprawdzać, bo raz się srodze zawiodłem (w Kolumbii) mimo, że opowiadano mi coś innego. Ale to prawda, że "lokalne" połączenia, bez klimy i tzw. posiłków są tańsze...

pomarancz4
pomarancz4 - 2009-07-01 18:31
(K) a tak, do sprzedania..:) chcesz kupic?to kurcze bedziemy musieli sie cofnac na granice z Ekwadorem..:p

pomarancz4
Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010