Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    Lima, kolejny dzien..

Lima, kolejny dzien..

Peru
Peru, Lima

(K) a ze dzis Dzien Ojca to tato wszystkiego najlepszego..Wojtek Tobie tez!:D
nadal jestesmy w Limie..tak nam sie spodobalo, ze zostajemy do srody:D wczoraj poznalismy sie z pewnym koreanczykiem, Jong Wanem (sie wymawia: ciag lan) ktory mieszka u nas w hostelu..fajny chlopak, bardzo sympatyczny, przystojny nawet, ale ma jedna wade..nie mowi ani po angielsku ani po hiszpansku!a ja, Piotrek podejrzewam tak samo, z koreanskiego mialem w szkole lufe, wiec nie da rady sie z nim dogadac..:P no to postanowilismy wypic z nim cos, bo jak wiadomo alkohol rozwiazuje jezyki i ulatwia komunikacje, no wiec kupilismy butelke i rumu i oszuszylismy z nim:) podzialalo:D to niesamowite, bo on tu przyjechac chyba na wymiane studencka, nie wiemy dokladnie, a on nam przeciez nie wytlumaczy..mowil w kazdym razei, ze rok tu bedzie!no to przez rok bedzie pewnie umial mowic, bo poki co to nawet za dobrze liczyc nie umie..no i siedzi calymi dniami w hostelu, wchodzi na te swoje koreanskie stronki, z ktorych nie potrafie zrozumiec ani literki..a najciekawsze, ze ich alfabet ma tylko 18 znakow! dzis drugie podejscie - moze go czegos nauczymy:)

hehe a wczoraj jak mu na youtubie pokazalismy mistrzostwa swiata z 2002 i mecz Polska-Korea to sie smial jak oszalaly:p

a te zdjecia kobiet to udalo nam sie zrobic w niedziele, bo akurat sobie byla taka tam parada na miescie..ot nic wielkiego dla nich:)

Ja:) - 2009-06-24 07:49

Ja też:)))
Ja też:))) - 2009-06-24 10:22
;)))

staszek
staszek - 2009-06-24 11:53
dzięki za pamięć i życzenia...czekamy...

i ja! i ja:)!
i ja! i ja:)! - 2009-06-24 19:20
co by nie było, że ja nie :) i jeszcze :))))))))))))))))))))))))))

pomarancz4 - 2009-06-24 19:58
to ostatnie `Ja` to mi wyglada na Gosie..mam racje?:D

nieJa
nieJa - 2009-06-24 20:50
ktoś tu powinien zaapelować o spokój...i rozwagę
ja apeluję o nie "Ja"-kowanie

Ja:) - 2009-06-25 11:24
jejku..jestem zupelnie obca..nie znam nikogo z Was, wiec...moje imie i tak nic Wam nie powie. Przez przypadek trafilam na ten blog..wiec nie musze chyba mowic, kim jestem:)

Ja:) - 2009-06-25 18:51
no dobra Ziuta jestem...

Czarna
Czarna - 2009-06-25 21:59
Gdzieśta sąą? Buraki odezwijta sięę, bo świeci tu pustkami. A co Wy myślita?Że jak ino za pare dni wrocota to już pisoć ni musita? hęę???;p

pomarancz4 - 2009-06-25 23:46
(K) jako, ze jestem jednym z tworcow, a wiec i administratorem tego bloga w jednej osobie to ja decyduje, jakie komentarze moga sie pojawiac a jakie nie..i jak dla mnie mozecie sobie `Ja-kowac`, jak to ktos powiedzial, bo mi to nie przeszkadza..a osoba o nicku `JA:)`(mam na mysli pierwsza, ktora zaczela tak sie podpisywac) moze to robic dalej..to nic, ze sie nie znamy..milo, ze komus sie podoba nasz blog, wiec jesli chce niech sobie czyta..:)pozdrawiam.

p.s. a to pisalem JA - Jarzabek:D

Kamila
Kamila - 2009-06-26 09:35
Dziękujemy za super pocztówkę:)dziewczyny sie uśmiały z tych "PS"-ów do nich.pozdrawiamy

Ja:) - 2009-06-26 12:53
Hmm..dziekuje:)
Kiedys przez przypadek zerknelam do Twojej galerii.. logowalam sie na NK i zobaczylam
fascynujace fotki..sama jestem obiezyswiatem. Moze jeszcze tak daleko nie bylam ale bede;)
Pozdrawiam i dziekuje:)

mys2a
mys2a - 2009-06-26 17:49
dostałam kartke:) teraz możecie spokojne wracać;)
ps. dzięki "łosiu";p

Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010