Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    Kto chce pamiatki, kartki i takie tam..UZUPELNIONE

Kto chce pamiatki, kartki i takie tam..UZUPELNIONE

Boliwia
Boliwia, La Paz

(K) wszyscy, ktorzy chca dostac z Ameryki Poludnowiej kartki z zyczeniami proszeni sa o wpisywanie adresow...dodatkowo wszyscy Ci, ktorzy chca tez dostac z AP jakies pierdoly robione przez miejscowych artystow na reke, szyje, glowe, noge czy inna czesc ciala proszeni sa o wplacanie pieniedzy na moje konto..po numer nalezy zglosci sie do mojego ksiegowego Nowaka:D

tez was lubie!:p

baran
baran - 2009-05-27 14:47
Może to zabrzmi pedalko ale tesknie za rudym ;]

teresa i boguś
teresa i boguś - 2009-05-27 17:52
Śledzimy Waszą podróż i zdjęcia z MP są cudne. Dzięki za życzenia

korona66 - 2009-05-27 23:06
BARCELONA mISTRZEM europy PANIE KAROLU I PANIE PIOTZRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

korona66 - 2009-05-27 23:07
Kocham Karola!!

korona66 - 2009-05-27 23:07
Kocham Jelenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ani26
ani26 - 2009-05-28 12:35
Hej. Nie mogłam się oderwać od Waszego opisu podróży. Oglądałam zdjęcia i tak prawie dwa dni w pracy przesiedziałam i nic nie zrobiłam ;-) Ale naprawde extra. powiem tylko że najbardziej zainteresowałam się Kolumbią bo byłam w tych wszystkich miejscach co Wy. Oglądałam zdjęcia, dokładnie z tych samych miejsc! napewno będę śledzić dalej...

Czarna
Czarna - 2009-05-28 13:21
Czubki! Zwiedziliście już 4 % świata!!! To duży sukces ;p

Monika
Monika - 2009-05-29 09:27
Hej, Wybieram sie w sierpniu do Peru, chciałabym sie dowiedziec nieco wiecej na temat cen w Cuzco i MP, Puno/tititaca. podbno w Cuzco nalezy kupic bilet na oglądanie zabytków w okolicy, ile kosztuje wstep do MP, bilet na trasie Lima-Cuzco.
Bede wdzieczna za wszelkie informacje.

pomarancz4 - 2009-05-30 03:17
Monika, chetnie odpowiemy na Twoje pytania, wyslij nam tylko swojega maila:)

mys2a
mys2a - 2009-05-30 15:44
bądźcie pewni, że jak nie dostane kartki i pamiątki to.. o jejuś!
będzieci wyglądać jak te suszone lamy!;p

oboski
oboski - 2009-05-31 16:55
Moim skromnym zdaniem LEPIEJ byłoby zamieszczanie odpowiedzi na pytania podobne do tych Moniki na blogu lub w komentarzach a nie wysyłanie na pryw. skrzynkę bo będzie to z korzyścią dla wszystkich czytelników a i Wam zaoszczędzi czasu na powtarzanie tej czynności bo i inni zaczną wysyłać pryw. adresy po to samo.
P.S. A tak naprawdę to czytam z zafascynowaniem...

Czarna
Czarna - 2009-06-01 13:44
Popieram komentarz tego Pana:)
Łosie! ja też chcę wiedzieć ile co kosztuje itp. :D

pomarancz4 - 2009-06-05 14:29
macie racje z tymi odpowiedziami w komentarzu, wiec odpowiadamy:
- bilet na Machu Picchu - 120 soli (1$-2.94 sola)
- bilet mozesz kupic w Cuzco albo w samym Aguas Calientes, na MP oczywiscie potrzebujesz bilet, na inne zaginione miasta, ponoc tez, ale bilety kupujesz juz bezposrednio a miejscu jak tam dotrzesz, tj u straznika, jesli takowy stoi...co do innych zabytkow, to faktem jest ze, zeby obejrzec chocby kosciol w Cuzco, to musisz zaplacic za wstep przykladowo 20 soli..:/dlatego my praktycznie nigdzie nie wchodzilismy:)
- nie bierz pociagu, bo to droga zabawa (prawie 50$), tylko wybierz alternatywna trase busem, LP o tym pisze..wychodzi 2-3 razy taniej
- bilet Lima-Cuzco to bodajze 70 soli
- Cuzco nie jest jakos strasznie drogie w porownaniu do innych miast w Peru (nie to co Aguas Calientes...wszystko 2-3razy drozsze,wiekszosc napisow po angielsku, a ceny rowniez w dolarach..:/)
- hostel w Cuzco kosztowal nas chyba 15 s/os, w pokoju 2-osob
- na Titicace bylismy od strony boliwijskiej, bo wiekszosc ludzi mowila nam, ze do Puno nie ma co jechac, bo jest brudno i syfiasto..a wiec pojechalismy do Copacabany (nazwa przywodzi na mysl slynna brazylijska plaze..) a stamtad lodka na Isla Del Sol - naprawde pieknie, warto bylo:) CENY:
- lodka z Copacabany na Isle - 20 boliwianow (1PLN-2BOL)
- najtanszy pokoj na wyspie - 15 boliwianow

oboski
oboski - 2009-06-07 18:19
Dzięki chłopaki za pozytywny odzew na moją sugestię.
W nagrodę i jako pocieszenie, że Titicaca nie jest drogą atrakcją turystyczną:
;-))
>>Organizowane są przejażdżki łodzią po jeziorze Genezaret. Bilet kosztuje 500 dolarów.
- To strasznie dużo - dziwi się zbulwersowany turysta.
- Owszem, ale to przecież po tym jeziorze Jezus piechotą chodził!
- Nie dziwię się, przy takich cenach!

Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010