Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    Ibarra - troszke o jedzeniu

Ibarra - troszke o jedzeniu

Ekwador
Ekwador, Ibarra

(P.) Takie male senne miasteczko w sumie nic takiego. Pare kolonialnych budynkow, taxi za 1 dol :), obiad za 1,25 dol. Typowa zabudowa dla AP, scisniete domki, szerokie ulice.

Ale zeby nie bylo tak nudno poszlismy na targ i mamy stamtad pare fotek. Czekamy na komentarze. My sie juz troche z tym obylismy. Pamietajcie, ze to co widac na straganach to potem sie tu je. Na porzadku dziennym jest podawanie wszystkiego reka, np. kotleta, albo mycie naczyn przez caly dzien w jednej misce z woda, i takie tam rozne. Ale nam to w sumie nie przeszkadza. Nie Karol? :P

amigo
amigo - 2009-04-16 22:56
I o takie fotki mi chodzi...:):) trzymajcie się ...pozdrawiam.....:))))))

dorotaczek
dorotaczek - 2009-04-16 23:22
Jak dobrze,że jest internet.. mogę to wszystko oglądać..:)) Krajobrazy SUPER!!! Jedzenie mniej zachwycające..:( Uważajcie na siebie..:*

Czarna
Czarna - 2009-04-16 23:33
Ale Karor ma wąąąąąąąąąsa! :D
jak zorro ;p
Co Wy już na takich znudzonych wyglądacie?

...ciche dni?

Bobo
Bobo - 2009-04-16 23:38
Spodobały mi się te narzędzia:) Wyglądają raczej na zabytki. A jeśli chodzi o kurczaczki, myślę że sanepid miałby co robić:)
pzdr

raczek
raczek - 2009-04-17 14:13
NO,no Zorro z prosiaczkiem i to jakim -ciekawie się robi , najpierw pani +50, potem ta świnka, życie w wielu wymiarach czasowych bo jak pisaliście o konkwistadorach , a potem o palenisku alaChrobry -pełne pomieszanie i odlot -co wy za nektary tam pijecie...?,też tak chcę ,jeszcze trochę a na boską ambrozje traficie i nie będziecie chcieli wracać.Chłopaki super że się podrożniczo spełniacie ! Napiszcie jeszcze i jakieś fotki o faunie i florze tamtejszej i nie mam na myśli kobiet. Buziaki

Mysza
Mysza - 2009-04-17 15:07
Może tam brakuje chemików do pracy?? to ja się tam zatrudnię w sanepidzie:D

Małgośka
Małgośka - 2009-04-17 17:39
i dzięki temu że jest taniej to zaoszczedzicie, bo Nowak mówił że już 5 razy wam konto dosilal!! hehe ;)

roksanka
roksanka - 2009-04-23 17:57
karol ale masz wąsy smiesznie wyglądasz

mys2a
mys2a - 2009-04-26 17:17
co wy podachach chodzicie?
normalnie błogosławie swój wege style;)

alik111
alik111 - 2009-07-23 01:07
Ten stragan przypomina mi stragan w Indonezji...najlepsze jest to że oni to mięso kupują, jedzą i ŻYJĄ!! :D

pomarancz4
Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010