Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    Ekwador, takie male gorzyste cos...

Ekwador, takie male gorzyste cos...

Ekwador
Ekwador, Ibarra

(P.) Jestesmy juz w Ekwadorze, a dokladniej to w miejscowosci Ibarra. Pierwsza roznica jaka zaobserwowalismy to przetani transport: za ponad 3 godziny w autobusie (na szczescie bardziej ubogim i w zwiazku z tym bez klimy:P), ktory w tym czasie pokonal zawrotna odleglosc: 120 km... Zaplacilismy 5 dol (tu nie maja swojej waluty, hehe...) na dwie osoby. A potem 1 dol za takse... Ja jebie...
Znalezlismy hostel zaraz tam uderzamy. Poki co nic sie nie dzieje, zaraz wrzuce pare fotek i w kime.

Aha. Z tym, ze sie nic nie dzieje to nie jest tak ze sie nam nudzi. Bo nawet jak sie nic nie dzieje i sie np czeka na dworcu na autobus albo jedzie juz ktoras tam godzine, to patrzymy na swiat dookola nas. On jest tak inny i egzotyczny, ze w zwiazku z tym, nawet jak sie nic nie dzieje, to tak na prawde dzieje sie bardzo duzo :D

Boguś
Boguś - 2009-04-16 08:04
Na drogi nie można narzekać?Pozdrawiam

Staszek
Staszek - 2009-04-16 09:05
Fajne fotki...:) macie nowy aparat??

Judka
Judka - 2009-04-16 11:38
cześć Karolku! dowiedziałam się o Waszej wyprawie dość późno. Ale już nadrobiłam wszystkie wpisy i obejrzałam zdjęcia wiec można powiedzieć że jestem na bieżąco;) Trzymam kciuki i pozdrawiam (kolegę też).

es
es - 2009-04-16 16:30
Zmiana planu była bardzo dobrym pomyslem :) mam nadzieje ze Ekwador przyniesie Wam jeszcze więcej wrazen i ciekawych przygod niz Kolumbia(a to cięzko bedzie przebić no,ale....jesteście przecież w AP).Bezpiecznych ściezek Wam zycze.
Zdjecia piękne.Dbajcie o siebie !:)

Swierszcz
Swierszcz - 2009-04-17 02:13
A ile czasu zabrało Wam samo przeprawienie się przez granicę?

pomarancz4
pomarancz4 - 2009-04-17 20:04
Od Ipiales taksowka do granicy po pieczatke, potem po druga pieczatke wjazdowa i dalej busem do Tulcan jakies maksymalnie 1,5 h..nie ma wiekszych problemow, kolejki okienkach praktycznie kilkuosobowe:) powodzenia!

pomarancz4
Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010