Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    A wiec jednak Londyn istnieje

A wiec jednak Londyn istnieje

Wielka Brytania
Wielka Brytania, London

[P]. Tak jak w temacie, udalo nam sie przekonac ze Wielka Brytania i dokladnie lotnisko Stansted istnieja (zawsze mialem takie uczucie, ze mnie wszyscy oszukuja i tak na prawde istnieje tylko Zakrzow. Teraz juz wszyscy wiedza dlaczego chce podrozowac?:). Siedzimy juz ktoras tam godzine, dotychczas sie nudzilismy, ale sie okazalo, ze kompy ktore umozliwiaja kontakt ze swiatem posiadaja takze darmowe linki do sponsorowanych stron. I wlasnie w ten sposob dowiedzielismy sie (wreszcie) jakie miejsca w Kolumbii nalezy omijac z daleka. Poza tym w wolnym czasie czekamy az ktos kto zaplaci, sobie pojdzie i bedziemy mogli sprawdzic poczte, itd. Czyli tak jak wlasnie teraz. Pan sobie poszedl i zostawil nam 14 min. :D

[K] ooo zostaly juz tylko 4 min..Wojtek pamietasz jak kiedys w Antidotum kupiels najdrozsza wodke w swoim zyciu?za 33 zl? to jest nic..Rudy kupil w samolocie piwo, male tj. 0.33 Carslberga za ...19 PLN!to jest dopiero moc!:D wypilismy je na pol i powiem Ci szum w glowie do tej pory jest..:)

Mysza - 2009-03-31 14:50
Cieszę się, że szczęśliwie dolecieliście do Londynu:) Jeszcze tylko Madryt, a potem Ameryka Południowa:) SŁOŃCE nie pij za dużo alkoholu, bo się jeszcz zgubisz i bęedzie:) KC

Mysza - 2009-03-31 14:54
A zapomniałam Ci napisać, że nie można wysyłać sms z neta:( I z telefonu mam sms po 2 złote, nie taj jak Ty mówiłeś:(
Jak by można było z neta, to juz by Ci się telefon rozładował hahah

Bobo
Bobo - 2009-03-31 15:32
Umówmy się Piotrek, że pierwszy interes który wykręciłeś trzeba uznać za nieudany:) Have a nice time- powiedziałby Londyńczyk:) Bawcie się chłopaki:)

Pani Manager ;)
Pani Manager ;) - 2009-03-31 15:42
fajnego macie bloga :) czekamy na newsy z Madrytu i Ameryki :)))

P.S. dziś z M.Nowakiem oddaliśmy się refleksji że wyleciałeś, że Cie JUZ nie ma - chyba do nas dotarło!! ale to przecież tylko 3 m-ce! Uważaj na siebie i pamiętaj że czekamy tu na Ciebie Karolu!!! :D

mlodylis
mlodylis - 2009-03-31 17:15
Jak dojedziesz daj znac:] chlopaki sie martwią czasem bede tu zaglądał !!!:)

baranek
baranek - 2009-03-31 17:38
powodzenia chłopaki :) zakrzów jest z wami:)

Nowak
Nowak - 2009-03-31 17:46
nie ściemniajcie, i tak wiem że na ogórki do NRD pojechaliście.. ;p

ciocia Ala
ciocia Ala - 2009-03-31 18:27
Trzymam kciukasy i nawet nie wiesz, a ja cały czas jestem z Wami....Proszę "Szefa" aby towarzyszył Wam w tej wyprawie....

Mysza - 2009-03-31 18:46
Sońce albo zły login albo zle hasło:( Bo nie moge się zalogować, a z neta nie moge wysyłać

Cela
Cela - 2009-03-31 22:41
obserwuję i kciukuję:))

zbyl
zbyl - 2009-03-31 22:58
ale zdarli na tym browarze w samolocie - 19zł, kumam jakaś kanapeczka albo paluszki za tyle, ale browarek, ciekawe czy zimy chociaż był

mys2a
mys2a - 2009-04-01 00:05
chyba ktos ma podobny nick co ja-wybaczam;)
dotarliscie do Londynu-to cieszy:)
mimo braku dostepu do neta postaram sie sledzic wasze poczynania i czesciej odwiedzac budynek z kółkami na polibudzie;p (tylko tu daja mi duze ilosci internetu:))
ps. Froniu, zmienilam zdanie-chce duzego prezenta!;p
ps. Piotrek, chce duuuzo zdjec i obiecana kiedys tam kartke;)
niech moc bedzie z wami i strzeze was przed piraniami i tymi maciupenkimi robalami-szkodnikami!
3mam kciukole i cmokam;*

bakuu
bakuu - 2009-04-01 00:07
..pamietam pamietam..chlopaki do londynu leci sie 1h 50min i juz nie wytrzymaliscie wiec boje sie pomyslec co bedzie gdy polecicie 11 h ...dobra rada od przyjacielaa..strefa bezcłowa 0,7l wyborowej (cena w normie) + soczek i = lot rozkosz..petara będzie niczym w F16..pozdroo..:)

mys2a
mys2a - 2009-04-01 00:07
Piotrek, myslalam ze zaczekasz z tym piwem CHOCIAZ do Londynu:)

Swiatek
Swiatek - 2009-04-12 13:01
przebijam! mały heineken w lokalu Essential w Rydze: 35PLN. a poza tym to witam Piotra i kolege jako nowy czytelnik (otrzymałem dziś link od Boba)

pomarancz4
Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010