Geoblog.pl    pomarancz4    Podróże    Ameryka Południowa    (K) Juz w domu..

(K) Juz w domu..

Polska, Pisarzowice

(K) ponoc nie zaczyna sie zdania od wiec, wiec zaczne je od ponoc..jestesmy w Polsce: to sprawa oczywista bezdyskusyjna i niepodwazalna. Wszystkim tym ktorzy nie wierzyli, ze dotrzemy do Polski stopem w 3 dni pragne zakomunikowac, ze zajelo nam to jakies 3 dni i 17 godzin..liczac od 2 lipca, godz.17.00, kiedy to zaczelismy lapac stopa na autostradzie w Madrycie.. :) A bylibysmy podejrzewam jeszcze szybciej, ale Tomek, polak ktory nas zabral z Saragossy do Magdeburga, okazal sie byc zajefajnym chlopakiem i zamiast jechac do wieczora tak daleko jak sie dalo, on robil sobie wolne kolo 19-20 po to zeby czym predzj napic sie z nami piwa na parkingu, a rano musielismy sie oczywiscie wyspac, wiec zamiast jechac o 7-8 startowalismy np dopiero o 10-11..:) ewidentnie nam sie nie spieszylo...:p

w kazdym razie podroz sie skonczyla..przez pierwsze tygodnie na pewno bede jeszcze zyl wszystkim czego tam doswiadczylem, co tam zobaczylem i przezylem..bylo tak, ze nie mozna tego porownac z niczym innym co do tej pory zrobilem..na pewnoe sie zmienilem,bo jak to sie mowi liznalem troche wielkiego swiata:) moj swiatopoglad tez sie zmienil, z pewnoscia rzeczy, ktore kiedys byly dla mnie wazne, teraz staly sie mniej istotne na rzecz innych (przyklad: przerzucam sie na rum zamiast piwa:p)
z czasem oczywiscie wroce do szarej rzecziwstosci, do pracy, na studia, do starych przyzwyczajen, nawykow, nalogow...poki co mam plany cos w swoim zyciu pozmieniac, bo tak jak pisal Piotrek mielismy tutaj bardzo duzo czasu na przemyslenia, wiec czlowiek sobie pewne sprawy w glowie poukladal..na szczescie mamy zdjecia, filmy no i oczywiscie wspomnienia..a te sa najwazniejsze:)

konczac..nie lubie takich patetycznych i wielkich podziekowan, wiec takich nie bedzie..dziekuje Piotrkowi, bo gdyby nie on to nie byloby mnie tam..Piotrek miales racje, z tym co mowiles mi i Ferenz..Dzieki! Tyle z mojej strony..Aha. Popatrzcie jak mnie rodzinka przywitala..normalnie z papuciow wyskoczylem, jak ten transparent zobaczylem!:p DZIEKUUUUJE:*

Ja:)
Ja:) - 2009-07-07 23:00
to jest moj ostatni wpis tutaj..bo zakonczyliscie swoja podroz..
tak szczerze sama mieszkam od lat juz za granicami kraju..wiecie, gdy sie wlasnie poznaje zycie innych od podworka, tak jak ja to nazywam to ma duzy wplyw na calokszatalt, ma wplyw na tok myslenia, na postepowanie..na to co sie dzieje.. wystarczy tylko cofnac sie niekiedy myslami do tego co sie przezylo, skonfrontowac z tym co jest i...cieszyc sie tym co sie ma..dazyc do tego by bylo lepiej...e tam, marudze teraz..tak szczerze to naprawde wasz blog jest swietny... ciesze sie, ze wrociliscie cali i zdrowi, mimo, ze sie nie znamy...ale wlasnie..to jest to..:))
pozdrawiam was serdecznie, juz nie marudzac..K:)

Czarna
Czarna - 2009-07-08 11:23
Rudy! Karor! kiedy pokaz zdjęć przy piffie?? i filmów i Wasze opowiadania? kiedy dostaniemy pamiątki? ;p

mys2a
mys2a - 2009-07-08 13:58
nie skomentuje faktu nie odpowiedzenia na mojego przywitalnego smsa!
losiowaty los:p

mys2a
mys2a - 2009-07-08 13:59
losiowate losie, bo obydwoje nie odpisali!

pomarancz4
Karol&Piotrek Froń&Szczypkowski
Zasoby: 108 wpisów108 512 komentarzy512 923 zdjęcia923 0 plików multimedialnych0

26.02.2009 - 02.04.2010